Спеціальність: 273 Залізничний транспорт

Освітньо-професійна програма (спеціалізація) «Вагони та вагонне господарство»

Вагонне господарство є однією з найважливіших ланок транспорту України, яка забезпечує безперебійне перевезення пасажирів та вантажів, якісний ремонт та технічне обслуговування пасажирських та вантажних вагонів. В структуру вагонного господарства можна додати і швидкісні компанії, які обслуговують швидкісні поїзди, кількість яких на залізницях України з кожним роком збільшується.

Студентів спеціалізації «Вагони та вагонне господарство» традиційно готують як кваліфікованих фахівців для вагонобудівного і вагоноремонтного виробництв, які орієнтуються в проблемах, що виникають при створенні, експлуатації та ремонті пасажирських і вантажних вагонів, ізотермічного рухомого складу, рефрижераторних контейнерів, транспортних енергохолодильних систем і систем кондиціонування повітря. Особливо це актуально у теперішній час, коли планується будівництво транспортних коридорів Європа-Азія, які будуть проходити територією України і на яких буде експлуатуватися рухомий склад європейських та азіатських країн.

Випускників спеціалізації «Вагони та вагонне господарство» запрошують працювати у філіях і спеціалізованих підрозділах галузі, науково-дослідних інститутах залізничного транспорту, транспортно-логістичних компаніях, сервісних центрах та дочірніх підприємствах залізниць. Наші випускники проходять експлуатаційну, технологічну та переддипломну практику на базових підприємствах Укрзалізниці з подальшим працевлаштуванням і перспективами кар’єрного зростання.

Форми навчання:

  • Денна та Заочна (3 роки і 10 місяців) – Бакалавр на базі ПЗСО (атестату);

  • Денна та Заочна (2 роки і 10 місяців) – Бакалавр на базі ОКР Молодший спеціаліст;

  • Денна та Заочна (1 рік і 4 місяці) – Магістр.

Освітній ступінь: Бакалавр, Магістр.

Кваліфікація: Бакалавр залізничного транспорту.

Презентація Освітньо професійної програми 273 – Залізничний транспорт, спеціалізація «Вагони та вагонне господарство».