Спеціальність: 273 Залізничний транспорт

Освітньо-професійна програма (спеціалізація) «Локомотиви та локомотивне господарство»

Українська залізниця сьогодні перебуває на стадії оновлення тягового рухомого складу. Триває поповнення локомотивного парку новими надсучасними тепловозами Evolution компанії General Electric Transportation. У найближчий час планується надходження нових електровозів французької компанії Alstom та китайського концерну CRRC. До 40% обсягів виробництва і 90% сервісу будуть здійснювати українські компанії, а це – робочі місця, сучасні світові стандарти в технологіях, культурі виробництва і оплаті праці. Без перебільшення «Українська залізниця» відроджується на основі найсучасніших світових транспортних технологій.

Університет оновив освітні програми за даною спеціальністю з урахуванням сучасних викликів галузі. Зокрема, врахована потреба залізниці у фахівцях, що володіють сучасними комп’ютерними технологіями, в тому числі – мережевими технологіями, технологіями комунікації та обслуговування систем комп‘ютерного управління і діагностики локомотивів нового покоління.

Указані знання та вміння набувають наші випускники даної спеціалізації. Вони можуть реалізувати себе на інженерних і керівних посадах у локомотивному господарстві та на підприємствах з експлуатації різноманітних машин і механізмів.

Форми навчання:

  • Денна та Заочна (3 роки і 10 місяців) – Бакалавр на базі ПЗСО (атестату);

  • Денна та Заочна (2 роки і 10 місяців) – Бакалавр на базі ОКР Молодший спеціаліст;

  • Денна та Заочна (1 рік і 4 місяці) – Магістр.

Освітній ступінь: Бакалавр, Магістр.

Ліцензовані обсяги: 75 місць, 65 місць.