Спеціальність: 141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка

Освітньо-професійна програма (спеціалізація) «Повітряні кліматичні системи та клімат-контроль»

Фахівці повітряних кліматичних систем та клімат-контролю – професія майбутнього. Особливо це проблематика актуальна у зв’язку із глобальним потеплінням, а також появою понад сучасних «розумних будівель». Фахівці з кліматичної техніки працюють з холодильниками і кондиціонерами. Вони їх ремонтують, встановлюють, програмують і стежать за справністю. Сучасні фахівці кліматичних систем сьогодні - це і програмісти, і автоматники, і фахівці з мехатроніки (створення та обслуговування машин з комп'ютерним управлінням).

У всьому світі ви не знайдете жодної країни, де б не були задіяні фахівці з даної спеціальності. Тому що вплив цієї спрямованості настільки великий і суттєвий, що без кліматичних систем вже не може обійтися понад 94% промислової, торгової сфери, для створення штучного льоду та снігу. Якщо розібрати більш детально сфери впливу повітряно-кліматичних систем та клімат-контролю, ми побачим що це є всі провідні позиції за своєю необхідністю у сучасності.

Форми навчання:

  • Денна та заочна (3 роки і 10 місяців) – Бакалавр на базі ПЗСО (атестату);

  • Освітній ступінь: Бакалавр;

  • Ліцензований обсяг: 25 місць.

Для вступу на перший курс для здобуття освітнього ступеня бакалавр даної освітньо-професійної програми (спеціалізації) на основі атестата про повну загальну середню освіту (ПЗСО) вступник має скласти ЗНО та отримати сертифікати з таких загальноосвітніх предметів:

  1. Українська мова – 0,3;

  2. Математика – 0,3;

  3. Історія України, іноземна мова, або біологія, або географія, або фізика або хімія – 0,3.