Вітаємо Фоміна О.В. з отриманням іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук!

Обговорення освітньо-наукової програми (ОНП) «Залізничний транспорт»
14.04.2021
Студентам ФІРСЗ денної форми навчання
18.05.2021

Вітаємо Фоміна О.В. з отриманням іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук!

14 травня 2021 року, напередодні Дня науки, відповідно до Постанови Верховної Ради України «Про іменні стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук» від 5 лютого 2019 р. № 2676-VIII та Розпорядження Голови Верховної Ради України від 20.04.2021 №12/11/6-95 відбулося урочисте вручення Головою Верховної Ради України дипломів стипендіатів за 2020 рік в приміщенні Верховної Ради України.

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков привітав зі святом і вручив дипломи тридцятьом молодим ученим – докторам наук. Він подякував науковцям за роботу та підкреслив її важливість для конкурентоспроможності держави. «В історії цієї стипендії ми вперше вручаємо дипломи. Хоча стипендія існує з 2008 року, її формат суттєво змінився. Цьогоріч був найбільший конкурс на одне місце – 3 особи».

Голова Комітету з питань освіти, науки та інновацій Cергій Бабак акцентував на необхідності зв’язку науки та практики. «Надзвичайно важливо впроваджувати результати наукової роботи. На жаль, майже втрачено зв’язок науки з промисловістю. Тому наше завдання його відновити», – сказав Сергій Бабак. За його словами, роботи, що подані на конкурс, дуже актуальні.

Ми пишаємось та радіємо, що серед тих, хто отримав стипендію Верховної Ради України – Фомін Олексій Вікторович – доктор технічних наук, професор кафедри «Вагони і вагонне господарство» Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ. Стипендія – на виконання наукової роботи «Створення варіаційно-адаптивного концепту вантажного вагона».

Вітаємо Олексія Вікторовича Фоміна з отриманням іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук та бажаємо йому подальших успіхів в наукових дослідженнях!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.