Обговорення освітньо-наукової програми (ОНП) «Залізничний транспорт»

Випуск магістрів – 2020
13.01.2021
Вітаємо Фоміна О.В. з отриманням іменної стипендії Верховної Ради України для молодих учених – докторів наук!
14.05.2021

Обговорення освітньо-наукової програми (ОНП) «Залізничний транспорт»

На розширеному методичному семінарі 14 квітня 2021 року відбулось обговорення освітньо-наукової програми (ОНП) «Залізничний транспорт», гарантом якої є д.т.н., проф., професор кафедри вагонів та вагонного господарства. Сапронова С.Ю. Були присутні науково-педагогічні кадри кафедр електромеханіки та рухомого складу залізниць та вагонів та вагонного господарства. На засідання були запрошені: в.о. ректора ДУІТ к.т.н., доц. Брайковська Н.С., декан факультету Інфраструктури та рухомого складу залізниць к.т.н., доц. Твердомед В.М., а також представник потенційних роботодавців в.о. директора Київського коледжу транспортної інфраструктури Зуб Є.П., який в 2020 році закінчив аспірантуру за ОНП «Залізничний транспорт» і підготовив до захисту дисертацію.

В доповіді гаранта ОНП Сапронової С.Ю. було розкрито призначення ОНП, мету, характеристику, програмні компетентності, програмні результати, ресурсне забезпечення реалізації програми, структуру, форму атестації та зміст системи внутрішнього забезпечення якості вищої освіти.

В обговоренні прийняла участь в.о. ректора ДУІТ Брайковська Н.С., яка відмітила важливість ОНП «Залізничний транспорт» як для нашого університету, так і для галузі залізничного транспорту. Наряду з перевагами, Брайковська Н.С. відмітила деякі зауваження до загальних компетентностей і наполягла на їх уточненні.

Зуб Є.П., як представник потенційного роботодавця відмітив про необхідність ОНП «Залізничний транспорт» і зацікавленість в випускниках, які могли б працювати в Київському коледжі транспортної інфраструктури, як викладачі. Це дало б коледжу підняття рейтингу і оновлення педагогічного складу. Зауваженням до ОНП було те, що не дуже чітко відображена педагогічна складова загальних компетентностей.

Усі зауваження, які були висловлені під час обговорення ОНП будуть враховані гарантом під час її оновлення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.