Наші студенти представляють ДУІТ на міжнародній арені

Акредитація освітньо-наукової програми (ОНП) «Залізничний транспорт»
20.01.2022
День відкритих дверей у Київському інституті залізничного транспорту
31.05.2022

Наші студенти представляють ДУІТ на міжнародній арені

Жук Дмитро представив ДУІТ на міжнародній конференції «DAS 2022» в сфері ІТ у Румунії

26-28 травня 2022 року відбулася XVI міжнародна конференція по розробці та прикладним системам DAS 2022 організована університетом «Штефана чел Маре» (м. Сучава, Румунія) на факультеті електротехніки та інформатики (Stefan cel Mare University of Suceava Faculty of Electrical Engineering and Computer Science) та за підтримки однієї з найбільших в світі професійних технічних організацій по розвитку технологій ІЕЕЕ Industry Applications Society.

Тематика представлених доповідей була надзвичайно широкою, виступи стосувались напрямків ІТ, як управління процесами та автоматизація, зв’язок та комп’ютерні мережі, програмна інженерія та інформаційні технології. Доповіді представлені на конференціях будуть включені до IEEE Xplore Digital Library та Web of Science.

У роботі конференції взяли участь працівники ДУІТ: Тимченко Леонід Іванович, доктор технічних наук, професор, завідувач кафедри системи штучного інтелекту та телекомунікаційні технології (СШІТТ) факультету інфраструктури та рухомого складу залізниць, Коряцька Наталія Іванівна, доцент кафедри СШІТТ, кандидат технічних наук, доцент, Твердомед Володимир Миколайович, кандидат технічних наук, доцент, директор інституту залізничного транспорту ДУІТ та аспірант Державного університету інфраструктури та технологій (ДУІТ) Жук Дмитро Олександрович.

Доповідачем на конференції був Жук Дмитро Олександрович, який є випускником 2017 року Київської державної академії водного транспорту ім. П. Конашевича-Сагайдачного за спеціальністю «Програмна інженерія». З 2020 року навчається в аспірантурі за спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки» (кафедра систем штучного інтелекту та телекомунікаційних технологій ФІРСЗ ДУІТ). З 2022 року є завідувачем лабораторією кафедри інформаційних технологій та дизайну ДУІТ. Жук Дмитро є кваліфікованим практичним спеціалістом у ІТ-компанії.

Вкотре пересвідчуємось, що наші студенти – свідомі, успішні та вмотивовані! За ними майбутнє! Отож чекаємо вступників 2022 року в стінах ДУІТ!

ДЕТАЛЬНО за посиланням: http://www.dasconference.ro/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.