Зустріч керівника Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» зі студентами та викладачами університету

Київський інститут залізничного транспорту вводить систему внутрішньої сертифікації електронних курсів дисциплін
26.08.2021
Обговорення зі стейкхолдерами ОНП «Залізничний транспорт»
22.09.2021

Зустріч керівника Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» зі студентами та викладачами університету

8 вересня 2021 року в актовому залі університету за адресою вул.Івана Огієнка, 19 відбулась зустріч виконавчого директора Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» АТ «Укрзалізниця» Мироновича Артема Валерійовича із викладачами та студентами Університету.

Тема зустрічі «Стратегія реформування АТ «Укрзалізниця» та перспективи розвитку залізничного транспорту України».

На зустрічі були присутні заступник виконавчого директора Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» з управління персоналом та соціальних питань М.С. Осійчук, начальник відділу підготовки та підвищення кваліфікації кадрів служби кадрової та соціальної політики Регіональної філії «Південно-Західна залізниця» С.В. Василюк, Ректор ДУІТ Н.С. Брайковська, проректор з науково-педагогічної роботи Ю.П. Дудник, начальник навчального відділу І.Д. Сарахман, директор Київського інституту залізничного транспорту ДУІТ В.М. Твердомед, декани О.М. Горобченко, О.Г. Стрелко, С.М. Боняр, студенти та викладачі факультетів інфраструктури та рухомого складу залізниць, управління залізничним транспортом, управління і технологій.

Миронович Артем Валерійович працював у залізничній галузі з 2015 по 2019 рік. Зокрема, у 2015-2017 роках — заступником директора регіональної філії «Південно-Західна залізниця», а з 2018 по 2019 рік — заступником директора філії «Пасажирська компанія». До залізничної галузі Артем Миронович працював головою правління корпорації «Укрбудматеріали», директором філії «Amberger Kaolinwerke» (Німеччина) та генеральним директором корпорації «Інтелгруп». А в червні 2021 року його було призначено виконавчим директором філії «Південно-Західна залізниця».

Артем Валерійович підкреслив, що Південно-Західна залізниця — ключова філія в залізничній інфраструктурі країни. Залізниця посідає лідируючі позиції за кількістю перевезених пасажирів і вантажів. Сьогодні стоїть завдання стабілізувати фінансовий стан Південно-Західної залізниці, залучити додаткові обсяги вантажних перевезень та продовжити реалізацію й розвиток ключових інфраструктурних проектів, для чого необхідно залучати нові кадри.

Спілкування відбувалось у живій не напруженій обстановці. Студенти активно приймали участь в обговоренні перспектив розвитку залізниці.

Наприкінці зустрічі Миронович А.В. ще раз наголосив, що Регіональна філія «Південно-Західна залізниця» має потребу в кадрах та очікує, що студенти нашого університету обов’язково прийдуть працювати на залізницю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.